Робота В Вінниці Актуальні Вакансії Від Прямих Роботодавців На Prostorabotaua

Лікарі за різним напрямком спеціалізації – 21 вакансія. Трактористи, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 162 вакансії. Потрібен продавець у заклад швидкого харчування Express Grill. Також готові взяти людину з інвалідністю, ветерана АТО/ООС.

  • Також готові взяти студента, людину з інвалідністю.
  • Найпопулярнішому інтернет-магазину Rozetka.ua потрібен «Програміст 1С (Модуль HR), Вінниця».
  • Можливо поєднувати з іншою діяльністю.Навчання спеціальним навичкам безкоштовне.
  • Якщо цей обліковий запис належить не вам, ми створимо для вас новий.
  • Шукаєте можливості для розвитку та контактів?

Також водій повинен мати досвід роботи на автомобілях… У зв’язку з розширенням бренду, потрібні працівники для роботи в інтернет-магазині відомої міжнародної компанії. Вік, освіта та досвід роботи не важливі, але грамотна мова та письмо обов’язкове. Вся робота повністю віддалена, потрібний вихід в… Продаж проїзних талонів у троллейбусі, досвід роботи не обов’язковий. Офіційне оформлення, надається пільга на оплату комунальних послуг та безкоштовний проїзд в наземному електротранспорті.

Менеджер По Продажам Запасных Частей

Ми висвітлюємо важливі та цікаві події, людей, життя Вінниці. Редакція запрошує читачів додавати власні новини в розділ “Від читачів”. Сайт 20minut.ua входить до видавничої групи RIA Media, яка також є частиною Медіа корпорації RIA © 20minut.ua. Ви також надаєте згоду на отримання маркетингових повідомлень від Indeed.

робота вінниця

Не варто зупинятися на якомусь одному варіанті, краще скористатися всіма одразу. Однак найнадійніший спосіб зробити так, щоб робота в Вінниці сама припливла у ваші руки – це скористатися послугами компаній, що працюють в сфері працевлаштування. Звичайно, це не столиця і тим паче не мегаполіс, однак вакансії у Вінниці не менш різноманітні, ніж в більших містах України. Робота у Вінниці є, і знайти її цілком реально.

Програміст 1с Модуль Retail, Вінниця

Порядність , комунікабельність, бажання працювати, вільне володіння П. Досвід роботи в автомагазині , та підбором запчастин Уміння користуватися 1с Комунікабельність, та бажання працювати та заробляти нормальні зарплату. ЕКО ТАКСІ7737 Вінниця у зв’язку з розширенням автопарку, запрошує водіїв, з досвідом водіння не менше … Створюючи підписку на розсилку вакансій, ви погоджуєтеся з Умовами. Ви можете будь-коли змінити налаштування своєї згоди, скасувавши підписку або скориставшись інструкціями, наведеними в наших умовах. У Вінниці відкрився Офіс туризму.

Ищу Работу, Подработку

Щоб отримувати повідомлення про появу нових вакансій поштою, вкажіть, будь-ласка, що саме вас цікавить, а також, залиште контактні дані. Заробітна плата від 8000 citysite.vn.ua грн. Робота в дистанційному форматі (пк, смартфон, планшет), графік гнучкий. Можливо поєднувати з іншою діяльністю.Навчання спеціальним навичкам безкоштовне.

Abrir Whatsapp