Державні Закупівлі Кам’янське Вище Професійне Училище На Zakupki Promua

В 2015 році Кам’янське вище професійне училище визнано кращим за результатами огляду стану підготовки робітничих кадрів масових професій, що проводив навчально-методичний центр професійно-технічної освіти. «Серед основних замовників робітничих кадрів – найбільші промислові підприємства області. Тому ми зацікавлені в тому, щоб наші випускники мали якомога вищий професійний рівень підготовки задля подальшого працевлаштування і отримання гідної зарплатні.

кам'янське вище професійне училище

Школярі зробили також захоплюючу екскурсію навчальним закладом, і, цілком можливо, хтось із них вибере професію верстатника і пізніше продовжить навчання в стінах училища. Учасниками заходу з відкриття центру, якими були спеціалісти зварювального виробництва регіону, керівництво спілки зварників України, виробники зварювального обладнання, стверджено нові можливості закладу з опанування сучасними технологіями зварювання. Каталог розроблено за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. За зміст публікації повну відповідальність несе ЗРНГО “Волинський ресурсний центр”. Не обов’язково бути військовим, щоб допомогти. Ось, що ви можете робити з будь-якого місця і це буде корисно.

З Метою Захисту Даних Та Протистоянню Кібератакам З Боку Рф, Ми Тимчасово Вимкнули Доступ До Даних

Основи енергозбереження, торгово-технологічне обладнання. Основи галузевої економіки і підприємництва. Організація обслуговування в ресторанах. З метою захисту даних та протистоянню кібератакам з боку РФ, ми тимчасово вимкнули доступ до даних. Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки. Статутний фонд компанії КАМ’ЯНСЬКЕ ВПУ становить 0 dvpu.dp.ua,00 грн.

  • В Кам‘янському вищому професійному училищі здобуває освіту близько 600 студентів.
  • До участі в конкурсі були запрошенні 12 переможців попередньо проведених компанією «Дніпро М» конкурсів в навчальних закладах, що здійснюють підготовку фахівців зварювального виробництва.
  • Раніше студенти вчилися за підручниками і на обладнанні, які випускали ще у 80-х роках.
  • Протягом останніх десяти років учні закладу щорічно призери фахових конкурсів національного, міжнародного рівня.

Одна з найбільш затребуваних професій в промисловості – верстатник. Про неї йшлося на проведеному в КВПУ урочистому заході з нагоди Дня машинобудівника, куди були запрошені старшокласники міських шкіл. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З Поверненням

Вісім учасників змагались за право представляти Дніпропетровську область на Всеукраїнському конкурсі . Гостям КВПУ презентовано нещодавно створений навчально-практичний центр з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань компанія КАМ’ЯНСЬКЕ ВПУ має 12 судових рішень. Тепер в розпорядженні учнів (слухачів) КВПУ функціонує four спеціалізовані майстерні (ручного зварювання, механічного зварювання, аргонодугового зварювання, газового зварювання).

Abrir Whatsapp