Бориспільська Районна Державна Адміністрація Київської Області

Почесний консул Литовської Республіки у Тернополі Ярослав Візняк передав благодійну допомогу для Тернопільської області. І це нове гасло всього-на-всього лише по-новому перефразовує історичний девіз столиці Буковини «Спільними зусиллями». Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв’ю чеському тижневику Respekt. Основні поради, як переконати людину старшого віку спуститися в укриття. Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв’ю виданню Vogue – щомісячному журналу, який виходить з 1892 року. Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу й політиків Греції.

Кабінет Міністрів України 19 квітня підтримав рішення про розширення заходів Державної програми забезпечення молоді житлом, додавши можливість будівництва та придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на офіційний сайт Харківської облдержадміністрації. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.zero International license, якщо не зазначено інше.

державна адміністрація

Сьогодні з Тернополя на схід відправили другу карету швидкої допомоги. З початку пандемії від коронавірусної інфекції померло 131 мешканців району. З початку пандемії від коронавірусної інфекції померло 132 мешканця району. З початку пандемії від коронавірусної інфекції померло 133 мешканця району. Президент України Володимир Зеленський відзначив українських Захисників та Захисниць державними нагородами. Про ситуацію в деокупованих населених пунктах України та на автошляхах, які перебували в зоні окупації.

В Ощадбанку Стартувала Програма Підтримки Агропромислових Підприємств

Серед смачних подарунків – паски і від лісівників Черкащини. Обласна державна адміністрація оголошує конкурс на посаду директора Комунального закладу «Миколаївська спеціальна школа № 2» Миколаївської обласної ради. Продукти харчування тривалого зберігання – такий вантаж загальною вагою понад 6 тонн прибув сьогодні до гуманітарного центру при Хмельницькій ОВА з Туреччини. Уже найближчим часом надана допомога буде направлена у ті регіони країни, де наразі тривають активні бойові дії та залишаються люди, які потерпають від штучної гуманітарної кризи. Напередодні Великодніх свят в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулось відкриття виставки писанкарства Народного художнього колективу гуртка “ПИСАНКА” КЗ Дунаєвецької міської ради “Центр позашкільної освіти”.

Станом на 21 лютого 2022 року, за новим адміністративно-територіальним устроєм Бериславського району зафіксовано 7056 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Станом на 22 лютого 2022 року, за новим адміністративно-територіальним устроєм Бериславського району зафіксовано 7056 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Станом на 23 лютого 2022 року, за новим адміністративно-територіальним устроєм Бериславського району зафіксовано 7147 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution four миколаївська область.zero International. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької райдержадміністрації

Дискусія «державна Підтримка Економічної Активності В Період Пандемії Covid

На Волині опрацьовують eight заявок на переміщення підприємств із інших регіонів. Окрім того, 6 виробництв уже частково переїхали та перевезли обладнання в область. Про це розповів начальник управління економічного розвитку та торгівлі ОДА Анатолій Банера 19 квітня 2022 року в ефірі програми «Сьогодні. Про великі програми загальнодержавного рівня, що реалізуються в регіоні і, зокрема, в Одеському районі. Насамперед це програми «Велике будівництво», «Велика реставрація», «Зелена країна», «Доступні кредити 5-7-9%», відновлення дорожнього господарства, оновлення спортивної, соціальної інфраструктури тощо.

Начальник Одеської Ова  З Робочим Візитом Відвідав Болградський Район

Брифінг заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка. Президент України Володимир Зеленський відзначив 344 українських Захисників і Захисниць державними нагородами. Громади Вінниччини продовжують підтримувати Захисників України та надавати допомогу вимушеним переселенцям. Президент України Володимир Зеленський відзначив 168 українських Захисників і Захисниць державними нагородами.

56-й день нашої оборони завершується, і сьогодні ми точно стали ще на крок ближчими до миру. Незважаючи на військові дії, триває робота, спрямована на покращення оснащення наших лікарень. Сьогодні у Летичівській багатопрофільній лікарні запрацювала перша з 12 станцій, що вже надійшли в область в рамках централізованої поставки від МОЗ України.

Abrir Whatsapp